Geen Netbal vir 2020

a.g.v. COVID-19


Netbal

2020

 

  • Ons neem deel aan Krugersdorp netbalstreek se ligawedstryde.
  • L/s Dagbreek beskik oor bekwame afrigters.
  • By Dagbreek glo al die afrigters om elke kind se netbaltalente te ontwikkel, en om te speel tot die beste van hulle vermoŃ‘.


Oefentye en afrigters vir 2020:

o/6A   Dinsdae en Donderdae      13:00-14:00      Joanice Laubscher
o/6B


 
Dinsdae en Donderdae



13:00-14:00



Clarice Harmse



o/7A Dinsdae
Donderdae
13:15-15:00
Louise Khun
o/7B Dinsdae en Donderdae 13:15-14:30  Lindia Nel
o/7C



Dinsdae en Donderdae



13:15-14:30



Colene Rudolph



o/8A Maandae
Dinsdae en Donderdae
13:30-14:30
13:30-14:15
Mia Troskie


o/8B


o/8C




Maandae,
Dinsdae en Donderdae

Maandae,
Dinsdae en Donderdae



13:30-14:30
13:30-14:15

13:30-14:30
13:30-14:15

Michelle Theunissen


Roandré J.v. Vuuren




o/9A Dinsdae en Donderdae 14:00-15:00 Annelie Els
o/9B


 Dinsdae en Donderdae


14:00-15:00


Elizma Els


o/10A
o/10B
o/10C





Dinsdae en Donderdae
Dinsdae en Donderdae
Dinsdae en Donderdae





14:00-15:30
14:00-15:30
14:00-15:30





Mariette Mills
Elanze Mans
Johanna du Preez





o/11A

o/11B
Maandae
Dinsdae en Donderdae 
Maandae
Dinsdae en Donderdae
14:00-15:00
14:00-15:30
14:00-15:00
14:00-15:30
Liesel Puke de Beer

Olivia de Koker

       
o/12A



Dinsdae 
Woensdae
Donderdae

14:30-16:00
15:00-16:00
14:30-15:30

Chanél Prinsloo



o/12B


Dinsdae
Donderdae

14:30-16:00
14:30-16:00

Desré Oosthuizen


       
o/13 A Maandae 
Dinsdae
Donderdae
14:15-15:15
14:15-16:00
14:15-16:00
Judy Diamond
o/13B Maandae
Dinsdae
Donderdae
14:15-15:15
14:15-16:00
14:15-16:00
Jo-Anne Kirsten
       
o/13C Maandae
Dinsdae
Woensdae
Donderdae
14:00-15:00
14:00-15:30
14:00-15:00
14:00-15:30
Rulene Stander


 

Netbalorganiseerder: Jo-Anne Kirsten 

 

 

Mini Netbal 

  • L/sDagbreek begin alreeds met netbal vir Gr.R, Gr. 1, Gr.2 en Gr.3.
  • Ons fokus op balvaardighede en spelpatrone.
  • Vier "Festivals" waarvan een nie gespeel is nie a.g.v. reën.