Netbal

2019

 

  • Ons neem deel aan Krugersdorp netbalstreek se ligawedstryde.
  • L/s Dagbreek beskik oor bekwame afrigters.
  • By Dagbreek glo al die afrigters om elke kind se netbaltalente te ontwikkel, en om te speel tot die beste van hulle vermoŃ‘.


Oefentye en afrigters vir 2018:

o/6      Dinsdae en Donderdae      13:00-13:45      Joanice Laubscher
     

o/7 Dinsdae en Donderdae 13:30-14:15 Mia Troskie
      Michelle Theunissen
     

o/8 Dinsdae en Donderdae 13:45-14:30 Annelie Els
      Mariette Mills
Elizma Els
o/9 Dinsdae en Donderdae 14:00-15:00 Ronel Correia
      Magda v.d. Linde


o/10A Maandae
Dinsdae 
Donderdae
14:00-15:00
14:00-15:30
14:00-15:00
Stefni Moscos
o/10B Maandae
Dinsdae 
Donderdae
14:00-15:00
14:00-15:30
14:00-15:00
Olivia Barnard
       
o/11A Dinsdae 
Woensdae
Donderdae
14:00-15:30
15:00-16:00
14:00-15:00

Chanél Prinsloo
o/11B Dinsdae
Woensdae
Donderdae
14:00-15:30
15:00-16:00
15:00-16:00
Desré Oosthuizen
       
o/12A Maandae 
Dinsdae
Donderdae
14:30-15:15
14:00-16:00
14:00-15:30
Judy Diamond
o/12B Maandae
Dinsdae
Donderdae
14:30-15:15
14:00-16:00
14:00-15:30
Liesel Püke-de Beer
       
o/13A Maandae
Dinsdae
Woensdae
Donderdae
14:00-15:00
14:00-15:30
14:00-15:00
14:00-15:30
Louise Khun
o/13B Maandae
Dinsdae
Woensdae
Donderdae
14:00-15:00
14:00-15:30
14:00-15:00
14:00-15:30
Lindia Nel

 

Netbalorganiseerder: Jo-Anne Kirsten 

Prestasies:

Die o/10 tot o/13 A en B netbalspanne woon 'n kliniek te Ralonka Ranch in Brits by wat aangebied is deur Elize Kotzé.

Marzelle Durrant o/12 en Elané Keet o/13 word gekies vir proewe in Krugersdorp. 

Marzelle Durrant en Elané Keet dring deur tot GSS proewe te EG Jansen.

Die o/11 A ligawenners 3de by D2.

Die o/10A liganaaswenners 2de by D2.

Mini - Netbal presteer mooi in hul onderskeie Festivals.

 

Mini Netbal 

  • L/sDagbreek begin alreeds met netbal vir Gr.R, Gr. 1, Gr.2 en Gr.3.
  • Ons fokus op balvaardighede en spelpatrone.
  • Vier "Festivals" waarvan een nie gespeel is nie a.g.v. reën.